Superhot VR

legendární hra, ve které ovládáte čas

Na první pohled nenápadná hra je jednou z nejoriginálnějších stříleček vůbec. V minimalistickém bílém prostředí jste jen vy a přesilovka útočníků, kteří vám jdou po krku. Jak je porazit, když mají výhodu nejen v počtu, ale také ve větší palebné síle? Vy máte něco, co oni nemají – čas na své straně. Ten plyne jen, když se hýbete a podle toho, jak rychle se hýbete. Mezitím můžete taktizovat, vymýšlet strategie a uhýbat kulkám jako v Matrixu. Jeden zásah je totiž konečná – pro útočníky i pro vás.

Jak hrát?

Nasaďte si helmu, zasuňte disketu a zničte všechny protivníky. Protivníci jsou červení a většinou dobře ozbrojení. Vy proti nim budete používat černé předměty, které seberete pomocí tlačítka pro prostředníček. Když není zbraň po ruce, protivníkovi prostě jednu natáhněte a zbraň mu seberte. Předměty (a zbraně v případě, že už nemají náboje) jdou házet. Každý zásah rovná se zničení protivníka.

Úkolem hry je zabít a nenechat se zabít. Tím, že se čas hýbe jen v momentě, kdy se hýbete vy, máte dost prostoru taktizovat. Kulkám můžete uhýbat nebo je odrážet zbraněmi. Když vás protivník sejme, začíná celý level od začátku.

V případě získání nové schopnosti ve hře se dozvíte, jak ji použít.

Naši klienti

Zpětná vazba našich klientů je pro nás důležitá a nesmírně si jí vážíme ať je jakákoliv.

Zkuste také další hry ve VR